Bilgi

Sürekli Kullanabileceğiniz Toptan Doğal Sabunlar

Paylaş
 

Sürekli Kullanabileceğiniz Toptan Doğal Sabunlar

Sürekli olarak kullanılacak sabunların doğal sabunlar olması gerekir. Toptan doğal sabun çeşitlerinden ilki keçi sütü sabundur. Anne sütünün arkasından en fazla faydası olan keçi sütünün sabununun da faydası oldukça fazladır. Vücutta bulunan siyah noktaların temizlenmesine yardımcı olur. Düzenli kullanılması ile cildin temizlenmesine yardımcı olur. Ciltte akneye neden olmakta olan bakterilerin öldürülmesini sağlar. Ciltte gözeneklerin sıkılaştırılmasını sağlar. Kişilerin cildinde daha taze ve genç bir görünüm elde edilir. Doğum nedeni ile güneş nedeni ile meydana gelen lekelerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

Eşek Sütü Sabunu

Toptan doğal sabun çeşitlerinden biriside eşek sütü sabunudur. Cilt lekelerine karşı etkilidir. Ciltte meydana gelen kararmaların giderilmesini sağlar. Ciltte oluşan sivilce, akne ve siyah noktaların vücuttan arındırılmasına yardımcı olur. Kırışıkların giderilmesine yardımcı olur. Cildin daha genç görünmesini sağlar. Sedef ya da egzama gibi sorunlar için en etkili üründür. Cildi besleyerek onarılmasına yardımcı olur. Sivilce izlerinin yok olmasını sağlar. Ten renginde açılma meydana gelir. Cildin nemlenmesine ve yumuşamasına yardımcı olur. Kuru cilde bakım yapılmasını sağlar.

Deve Sütü Sabunu

Deve sütü sabunu toptan doğal sabun çeşitlerinden birisidir. Cildin nemlenmesini sağlar. Yıpranmış ciltte doğal bir görünüm oluşmasını sağlar. Anti sedef özelliğine sahiptir. Ciltte meydana gelen enfeksiyonun ve cilt lezyonlarının iyileşmesini sağlar. İçerisinde bulundurduğu vitamin ve mineraller ile cildin onarılmasını ve beslenmesini sağlar. Sorunlu ciltlere fayda sağlar. Hücrelerin yenilenmesini sağlar. Cildin yumuşamasına yardımcı olur. Ciltte ipeksi bir görünüş meydana gelir. Botoks etkisi yaratarak cildin gerginleşmesini ve sıkılaşmasını sağlar. Kuru cilt yapısına sahip olan kişiler için oldukça faydalıdır.

Arı Sütü Sabunu

Toptan doğal sabun bir diğer çeşidi de arı sütü sabunudur. Kuru cilt yapısına sahip kişilerin ciltlerinin nemlenmesine yardımcı olur. Ciltte meydana gelen döküntülerin engellenmesini sağlar. Yaşlanmayı geciktirir. Gençleşmeye yardımcı olur. Ciltte meydana gelen kırışıkların oluşmasını engeller. Ciltte meydana gelen sivilce, akne ve siyah noktaların giderilmesini sağlar. Cildin UVB ışınlarına karşı korunmasını sağlar. Cildin yenilenmesine de yardımcı olur.
Kaynak :

Bu yazı 771 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAMLAR
REKLAM